05.08.2020
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
SHAMBALLA  

Shamballa ?

Shamballa’nin merkezi çekirdegi Sevgidir. Sevgi Özgürlüktür. Kendini sevmek ve kisinin Anne/Baba Tanri ve tüm Yaradilis ile baglantisinin içsel bilisi. Bu bilisin yolunda duran her seyden özgürlük. Kim oldugunuzu bilme ve Gücünüze adim atma, Üstatliginiza adim atma Özgürlügü. 

Bir Shamballa Workshopunda yasamlar boyunca tasimis oldugunuz eski duygusal enkazlarin tümünü temizlemenize yardim etmek için dizayn edilmis meditasyonlar deneyimlersiniz. Sonra Shamballa’nin enerjileri ile dolarsiniz ve her istediginizde bu enerjileri çagirabilmeniz için, bu enerjilerin kaynagina baglanirsiniz. Bu temizliklerin ve inisiyasyonlarin asil amaci kendi tekamülsel gelisiminiz içindir. Siz tekamül ederken, insanligin geri kalaninin sizin ayak izlerinizi izlemesini kolaylastirirsiniz. Sevginin bilinçliligine genislemesi ve büyümesi için insanligin kollektif bilinçliligine – ve bilinçaltina – yardimci olursunuz. Bir yan – ürün olarak, hem kendiniz hem baskalari için sifayi kolaylastirmaya yardimci olmasi için Shamballa enerjilerini çagirabilirsiniz. nin simdi Dünya etrafindaki enerjisel izgaranin parçasi oldugunu bize garanti ediyor (güven veriyor). Herhangi bir anda enerjileri kolayca çagirabiliriz. 

SIMDI geçmisten gelen tüm gereksiz programlarin saliverilmesinin ve gelen yeni enerjileri almaya hazir olmanin zamanidir.


Shamballa Çok Boyutlu Şifa

Anlatilmis hikayeler çesitli olsa da sonuç olarak, Dr. Usui sembolleri Sanskrit yazitlarda kesfetti ve buradan Reiki'ye sahip olduk. Shamballa Çok Boyutlu Sifa, Reiki enerjilerinin genislemesi olarak düsünülen bir sifa sistemidir. Shamballa Çok Boyutlu Sifa, Reiki'yi (352 sembolün ful enerjilerinin spektrumu) ve bazi enerjileri (Mesih Bilinçliligi enerjisi, Mahatma enerjisi) kullanir ve sifanin komple bir sistemini yaratir.


Shamballa Enerji Karakteristikleri

Shamballa enerjisinin dogasi çok boyutludur, sadece fiziksel seviyede çalismaz, tüm seviyelerde çalisir. Reiki gibi bedende ve enerji alaninda ihtiyaç duyulan yere gider. Shamballa sadece zihinsel, duygusal ve spiritüel seviyelerde çalismaz, hücresel hafizanin en derin seviyelerinde;DNAda ve enerji bedeninin en yüksek titresimlerinde çalisir.


Usui Reiki ve Shamballa çok Boyutlu Şifa Arasıdaki Fark

Usui Reiki ve Shamballa Çok Boyutlu Sifa arasindaki fark, Shamballa Çok Boyutlu Sifa'da Germain tarafindan verilen ful 352 sembolün olmasidir, burasi ve Kaynak arasindaki her bir seviye için 352 sembol. 

Shamballa'nin sizi 352 sembol vasitasi ile Her Seyin Kaynagina/Yaraticiya/Tanriçaya/Tanriya geri götürerek sifanin Kaynagina direkt olarak bagladigi söylenir. Tüm hastaliklar ve dengesizlikler tamamen tüm yasamin ve sizin kendi ruhunuzun kaynagindan ayri olmaktir. Sembolleri kullanmak için, tüm sembolleri bilmeye gerek yoktur. Semboller Reiki'nin normal el temasi ile akar ve eger bilinçli olarak bilmeye gereksinimi olursa uygulayiciya sezgisel olarak gelir. Her uygulayici bireysel sembolleri farkli algilayabilir, ancak anlamlarinin çogu benzerdir.


Shamballa Şifasının Gerçek Amacı

Gerçek hedef, artan anlayis ve farkindalik ile bireyin spiritüel deneyimidir. Shamballa sisteminde kullanilan enerjilerin ve meditasyonlarin çogu kisisel farkindalik ve uyanis içindir. 

Shamballa sadece bir sifa sistemi degildir, spiritüel gelismenizi hizlandirmanin yoludur. Shamballa Sifasi bir din degildir veya özel spiritüel bir yol degildir. Shamballa çalismasi spiritüel dogadadir, ancak herhangi bir spiritüel yolda olan herkes tarafindan kullanilabilir. Sadece Ruha, sevgiye bagliliga, niyet ve enerji ile sifaya inanç gerekir. Shamballa Çok Boyutlu Sifa; yalnizca uygulanan bir teknik degildir, bütünlügü ve özgürlügü kolaylastiran bir yoldur.


Shamballa Çok Boyutlu Sifa Sistemi Nedir?

Shamballa birkaç farkli tipteki enerjilerin karisimidir :
  • Evrensel Yasam Gücü (Reiki) Enerjisi, etrafinizdaki “nesneler” dahil tüm varliklarda isleyen enerjidir. Bu, yaratan ve yasam veren enerjidir ve bu “nesneleri” de içerir, çünkü onlar da bu enerjiden yapilmistir. Herkes ve her sey bu enerjiden yapilmistir. Bu sevgi enerjisidir. Sevgi yakittir.
  • Mahatma Enerjisi ayrica BEN'IM varligi olarak bilinir. Bu Kaynak olarak Ben'in farkindaligidir. Bu sizin her seyden ayri oldugunuz anlamina gelmez, gerçek su ki, bu, Birligin anahtarinin içinizde oldugunu söyler. Bu sizin Bütünlügünüzün gerçekte kim oldugunun taninmasidir. Bu Saf, Kosulsuz Sevginin en güçlü enerjilerinden biridir. Bunun Dünyaya yeni bir var olus yolu getiren harmonik convergence'den beri insanlik için mevcut yeni bir enerji oldugu söylenmektedir. Içinizdeki kendinize ulastiginizda ve Bütünlügü, Birligi buldugunuzda, diger herkesin sizin bir parçaniz oldugunu kavrarsiniz. Ve siz de herkesin ve her seyin bir parçasisiniz. Her Sey Birdir.
  • Yükselmis Üstatlarin Enerjisi. Yükselmis Üstatlar yeniden dogum döngülerini tamamlamis ve simdi insanligin ögretmenleri olarak ruh formunda var olan varliklardir. Onlarin amaçlari bir bütün olarak gezegenin tekamülüne ve digerlerinin spiritüel tekamülüne yardim etmektir.


Çok - Boyutlu Ne Anlama Geliyor ?

  • Shamballa Çok - Boyutlu olarak adlandiriliyor, çünkü o Bütünlük üzerine odaklanir. Shamballa ile çalisirken öyle seçtigimizde bizim için çalismak için gelen hepimizin kendimizin degisik veçhelerimiz var. Bunlarin bazilari uzun bir süredir tasimakta oldugumuz fiziksel agri olarak tanidiktir. Diger zamanlar olaylar ortaya çikar ve bunlarin neden oldugunu bilmeyiz. Artik çalismayan iliskilerin birakildigi zor bir zaman geçirmemizin nedenini bilmeyiz. Bizi inciten, birine veya var olmanin bir yoluna öyle çekilmis hissederiz ki, bunun neden oldugunu anlayamayiz, o kadar çok sifa verdikten sonra, yardimi olmaz. Bu çogumuzun yardim, yanitlar için arayisa basladigimiz zamandir ve olaylara bakmanin bütünüyle yeni yollarini, bütünüyle yeni anlayislarini eszamanliliklar ile kesfederiz.
  • Daha önceden var oldugunu bilmedigimiz bir dünyayi kesfederiz. Anlamaya baslariz ve eszamanliliklarin tüm yasamin birbirine bagli oldugu anlamina geldigini derinden hissederiz. Bu bize kendimizin ve digerlerinin, sevgiye, sifaya ve bütünlüge gereksinimi olan diger parçalarinin yeni anlayislarini verir. Eger yükselis fikrini bütün olmak olarak düsünürseniz, o zaman Shamballa Çok - Boyutlu Sifa bize sevmek, iyilesmek ve bireysel ve kollektif olarak kim oldugumuzu bütünlestirmek için yardimci olur. Yeni kavrayislar geçmis yasamlari, sezgisel gelismeyi, enerjisel baglantilari, rehberlerle, meleklerle ve sevdiginiz yardimcilarla ve öte aleme geçenlerle vs. çalismayi kapsayan yeni yollari açar. Dünya Ana'nin derinden hissedilen sevgisi ve partnerlik hissi açilir. Bunlar herkesin deneyimleyecegi seyler degilken, sifa enerjileri ile çalisan çogu kisi için gerçektir. Shamballa Çok - Boyutlu olarak adlandirilir, çünkü Bütünlük kendimizin tüm seviyelerinin iyilesmesini kapsar. Her Sey Bir'dir.
  • Bir çok insan Shamballa'yi Reiki'de bir sonraki adim olarak adlandiriyor. Shamballa'nin diger herhangi bir Reiki ekolünden daha iyi oldugunu söylemek niyet edilmemistir. Anlatilmak istenen Shamballa'nin kendimiz ile baslayan, tüm yasamin birbirine bagliligi vasitasi ile sifa üzerine odaklanmaya izin veren enerjilerin bir harmani oldugudur. Shamballa enerjileri nedeni ile, gezegeni ve tüm yasami iyilestirmek kendini - iyilestirme ile yapilabilir. Diger Reiki ekolleri ile gerçeklesen bir çok sifa basarilari kesfedeceksiniz, ama Shamballa'nin odagi kisisel sifa vasitasi ile gezegensel sifadir.
  • Eger durum böyle ise, neden el ile sifa olarak ögretildigini merak edebilirsiniz. Onu bu sekilde ögretmeyi seçiyorum, çünkü çogu insan iyilestirmek için ve kendilerini Birligin hizmetine sunmak için dokunsal/dokunulur, genel bir duyum yolu ariyor. Bunu bir Reiki formu olarak ögretmek bir anlam veriyor, çünkü yillarca çalismaya gerek yok. Spiritüel gelisim ile ilgili okumak yerine, Shamballa onu canli yasamaniza ve o olmaniza yardim ediyor. O bir günde birkaç dakika sifa verirken bunu yapmaya yardim ediyor ve Çok - Boyutlu veçhe vasitasi ile siz spiritüel olarak açilirken ortaya çikan korkuyu ve diger kisisel sorunlari bütünlestirmeye yardim ediyor.
  • John Armitage (Hari Das Melchizedek)

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru