05.08.2020
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
SHAMBALLA ÇOK BOYUTLU ŞİFA NEDİR  
SHAMBALLA ÇOK  BOYUTLU  ŞİFA  NEDİR ?

Shamballa Çok Boyutlu Şifa, Reiki enerjilerinin genişlemesi olarak düşünülen bir şifa sistemidir. Shamballa Çok Boyutlu Şifa, Reiki'yi (352 sembolün ful enerjilerinin spektrumu) ve bazı enerjileri (Mesih Bilinçliliği enerjisi, Mahatma enerjisi) kullanır ve şifanın komple bir sistemini yaratır.

SHAMBALLA ENERJİ KARAKTERİSTİKLERİ

Shamballa enerjisinin doğası çok boyutludur, sadece fiziksel seviyede çalışmaz, tüm seviyelerde çalışır. Reiki gibi bedende ve enerji alanında ihtiyaç duyulan yere gider. Shamballa sadece zihinsel, duygusal ve spiritüel seviyelerde çalışmaz, hücresel hafızanın en derin seviyelerinde;DNAda ve enerji bedeninin en yüksek titreşimlerinde çalışır.

USUI REİKİ VE SHAMBALLA ÇOK BOYUTLU ŞİFA ARASINDAKİ FARK

Usui Reiki ve Shamballa Çok Boyutlu Şifa arasındaki fark, Shamballa Çok Boyutlu Şifa'da Germain tarafından verilen ful 352 sembolün olmasıdır, burası ve Kaynak arasındaki her bir seviye için 352 sembol.

Shamballa'nın sizi 352 sembol vasıtası ile Her Şeyin Kaynağına/Yaratıcıya/Tanrıçaya/Tanrıya geri götürerek şifanın Kaynağına direkt olarak bağladığı söylenir. Tüm hastalıklar ve dengesizlikler tamamen tüm yaşamın ve sizin kendi ruhunuzun kaynağından ayrı olmaktır. Sembolleri kullanmak için, tüm sembolleri bilmeye gerek yoktur. Semboller Reiki'nin normal el teması ile akar ve eğer bilinçli olarak bilmeye gereksinimi olursa uygulayıcıya sezgisel olarak gelir. Her uygulayıcı bireysel sembolleri farklı algılayabilir, ancak anlamlarının çoğu benzerdir.

SHAMBALLA ŞİFASININ GERÇEK AMACI


Gerçek hedef, artan anlayış ve farkındalık ile bireyin spiritüel deneyimidir. Shamballa sisteminde kullanılan enerjilerin ve meditasyonların çoğu kişisel farkındalık ve uyanış içindir.

Shamballa sadece bir şifa sistemi değildir, spiritüel gelişmenizi hızlandırmanın yoludur. Shamballa Şifası bir din değildir veya özel spiritüel bir yol değildir. Shamballa çalışması spiritüel doğadadır, ancak herhangi bir spiritüel yolda olan herkes tarafından kullanılabilir. Sadece Ruha, sevgiye bağlılığa, niyet ve enerji ile şifaya inanç gerekir.

shamballa birkaç tipteki enerjinin bir karışımıdır:


1.evrensel yaşam gücü (reiki) enerjisi,etrafınızdaki nesneler dahil tüm varlıklarda işleyen enerjidir. bu,yaratan ve yaşam veren enerji ve bu nesneleri de içerir,çünkü onlar da bu enerjiden yapılmıştır.herkes ve herşey bu enerjiden yapılmıştır.bu sevgi enerjisidir.sevgi yakıttır.


2.mahatma enerjisi; ayrıca BEN'İM varlığı olarak bilinir.bu kaynak olarak Ben'in farkındalığıdır.bu sizin herşeyden ayrı olduğunuz anlamına gelmez,gerçek şu ki , bu, Birliğin anahtarının içinizde olduğunu söyler.bu sizin bütünlüğünüzün gerçekte kim olduğunun tanınmasıdır.bu saf, koşulsuz sevginin en güçlü enerjilerinden biridir.bunun dünyaya yeni bir varoluş yolu getiren harmonik convergence'den beri (harmonik uyumlama) insanlık için mevcut yeni bir enerji olduğu söylenmektedir.içinizdeki kendinize ulaştığınızda ve bütünlüğü,birliği bulduğunuzda,diğer herkesin sizin bir parçanız olduğunu kavrarsınız.ve sizde herkesin ve herşeyin bir parçasısınız.herşey birdir.

 
3. yükselmiş üstatların enerjisi; yükselmiş üstatlar yeniden doğum döngülerini tamamlamış ve şimdi insanlığın öğretmenleri olarak ruh formunda varolan varlıklardır.onların amaçları bir bütün olarak gezegenin tekamülüne ve diğerlerinin spiritüel tekamülüne yardım etmektedir. 
shamballa ÇBŞ, reikinin ful 352 sembolünü/enerjisini içerir,germain tarafından verilen sizinle kaynak arasındaki her seviye için bir sembol.
shambala elle aktarılan bir şifa sistemidir.ancak bunun daha fazlasını içerir.shamballa ile geçmişe geleceğe şimdiye bilinç altına karma temizliğine benliğin veçhelerine şifa verebilirsiniz.
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru