03.08.2020
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
YENİÇAĞ  
Yeniçağ-New ageBütün insanlık bugün büyük bir hazırlık içerisinde değişik bir devrenin eşiğine gelmiş durumda. Yeryüzü yeni bir çağa girmekte. Bu yeni çağ, dünya insanının gerçek kendini bulacağı bir çağdır ve elbette ki bir bilgi çağıdır. Fakat bu öğretilen değil öğrenilen, yaşayarak, deneyerek, ıstırabını ve sevincini çekerek elde ettiğimiz bir bilgidir. 

Peki nasıl bir yeni çağ bu? 

İnsanların, aralarında başka hiçbir şey olmadan ilahi olanla yüzyüze gelecekleri bir çağ. Dogmaların olmadığı, ruhsal araştırma, kişisel ve doğrudan tecrübelerin uygulanacağı aydınlık bir devir, bir öğretim... Maddeci değil, ruhçu bir yol. 

Irka ve belli bir inanca dayalı dar anlamlı kavramlardan kurtulup olaylara bakışımızı kökten değiştireceğimiz bir dönem. Her bireyin dünyadan sorumlu olduğu tek bir köy yada kent haline gelmiş bir dünya. Her türlü savaşçı ve ayrılıkçı düşüncenin kaybolduğu, hoşgörünün egemen olduğu bir ortam. Peki nasıl olacak tüm bunlar? İç benliğimizin gelişmeye başlaması, kendimizi bilmeye başlamamızla. Şu an sadece beynimizin ortalama %6-8'ini kullanıyor olduğumuzu düşünürsek bunun iki katına çıkması bile insanlık için çok şey değiştirebilir. Yeni fizikte hemen hergün gibi bulunan yeni bulgular ve genetikteki ilerlemeler bunlar için basit bir göstergedir. 

Küresel bir anlayışın hakim olduğu, tüm dünya milletlerini bir gözle gören, hoşgörü ve sevgi dolu insanların olayla olay olmadan, hiçbir şeyle eş koşmadan yaşamlarına yön verecekleri bir çağ. İçgüdü, duyular ve zekaya, duyular dışı algılamayı ve sezgiyi ilave ederek, anlama ve bilme kapasitesi artmış; insiyatif sahibi ve kendi yaşamlarının sorumluluğunu yüklenecek yeni insanlar. 

Şuur ile vicdanın bilimle birleştirildiği, teknolojik gelişmelerin gelenek ve dinlerle bağdaştırıldığı, sonuçta enerji olan madde ile yaratıcı düşüncenin barıştırıldığı bir zaman. 

Hedef daima dengeli ve doğru olanı aramak, ortayolu bulmak, özgürlük, sevgi ve ahenk dolu bir dünyanın yapılanmasına katılmaktır. Korkusuz ve savaşsız, iç benliğin gelişmesine yönelik çabalar asıl hedeflerdendir. Girdiğimiz bu yüzyıl da ruhun zaferini yaşayan ruhsallık dolu bir çağın başı olacaktır.
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru