30.05.2020
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
BÜYÜK DEĞİŞİM  

BÜYÜK DEĞİŞİM

  İçinde bulunduğumuz dünya gezegeni ve onun üzerindeki milyarlarca varlıktan oluşan insanlık ailesi çok çeşitli alanların meydana getirdiği bir bütün hâlindedir. Bu çok çeşitli ve girift görünümlü alanlar değişik enerjilerin bir arayagelmesinden oluşmuş bir örgüye benziyor. Ve hepsi ellerinden gelen en yüksek hızla, “Büyük Değişim” yönünde hareket ediyorlar. Bireyselliğin ve tüm bireysel anlayışların hükmünü kaybedeceği yepyeni bir yüzyıla, bütün dünyanın tek bir plân hâlinde yükselebilmesi, yeni bir enerji plâtformuna sıçrayabilmesi için hepimiz elbirliğiyle çalışmaktayız. Hepimiz bu büyük organizasyonumuzu, zaman ve mekânın, yani fizik plânın ortaklaşa meydana getirdiği bir alan içinde gerçekleştiriyoruz. Hem kendi varlığımızın bedensel alanı,hem de zaman ve mekânın bizim içimizde meydana getirdiği psişik alanımız birbirini tamamlar şekilde çalışıyor.

 Bir alanın oluşabilmesi için çok değişik unsurlar bir araya gelir ve sonuçta  bir etki alanı oluşur.

 

  Varlık, deneyim ve uygulamalarıyla etki alanını daima bir üst titreşim değerine doğru yükseltmek için çaba içerisindedir. Böylece daha yüksek enerjileri kullanabilme özgürlüğünü arttırmak için olaydan olaya  geçerekrealitelerini yani anlayışlarını yükseltirler ve sonsuz yolculuklarına devam ederler. Bu kozmik yolculukta asla geri dönüş yoktur. Ancak bu evrensel gidişe hız vermek için enerji alanının titreşim seviyesini daima yükseltmek gerekir…

  Bazen hepimiz öyle sarsıcı, şaşırtıcı ya da şok edici olaylarla karşılaşırız ki, içinde bulunduğumuz hâl bize bir düşüş gibi gelebilir. Oysa böyle iniş veya duraklama hâli içerisine giren varlıklar, o ana kadar almış oldukları bilgileri hazmetme, özümseme fırsatı bulmuş olurlar. Ya da içinde bulundukları realitelerinin tüm gereklerini yerine getirerek, yükselme imkanını hazırlıyorlardır. Alanlarının enerji seviyesini yükseltmek için duraklamış gibi görünüyorlardır…

 Alan çalışması ile organizasyon ya da plân çalışması aynı şeydir.

  Demek ki, fizik plânda çokluk hâlinde bulunan ve çok çeşitli olaylar dizisiyle sürekli olarak kendini aşmaya, özgürlüğünü arttırmaya çalışan bizler tek ve bütünsel bir enerjinin sonsuz yoğunluk skalalarından birinde kendimize ait  birimin işlerini yerine getirmekteyiz. Yani hangi şuur seviyesinde bulunursak bulunalım tek bir enerjiye aitiz. İşte böyle bir yansımanın sonucu olan bizler dünya yaşantımız esnasında olaylar aracılığıyla denenmekte, realitemizi-anlayışımızı yükseltmekte, enerji alanımızı yoğunlaştırmaktayız.

  ENERJİ ALANLARIMIZ
  Ruh özündeki bilgiyi fizik ortamlarda, maddenin derinliklerine kadar taşımak ve özündeki bilgiyi dışlaştırarak maddenin enerji düzeyini arttırmak üzere yine maddeyi araç olarak kullanır. Her olay ruhun etkisini, yani enerji alanının gücünü arttırmak içindir.
  Öyleyse tüm ıstıraplı olaylar ve yaşam sınavlarıyla enerji-
bilgi seviyemizi yükseltmek için karşılaşırız
. Çünkü görünenin ardındaki görünmeyende bizler  gökkuşağı gibi çeşitli renklerde titreşen enerji bütünleriyiz. Gören gözler bu enerjileri dengeleyerek ve kontrol ederek bizimle bağlantı kurarlar.  

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru