05.08.2020
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
SHAMBALLA ÇOK BOYUTLU ŞİFA  

SHAMBALLA ÇOK BOYUTLU ŞİFA NEDİR ?
Shamballa Çok Boyutlu – Şifa Sistemi kutsal bir topluluktur. O, yaşam olan her şeyin birbirine bağlılığının anlayışı üzerine dayanan algılama, yaşama ve var olmanın bir yoludur. Bir elle şifa formu olarak öğretilmesine rağmen, o gerçekte bundan daha fazlasıdır. Ruh ve topluluk için bir şifadır. Şifa burada bütünlüğünüzü, Ruh/İlahi/Aydınlanmış Benliğinizi kavramak olarak tanımlanır. İşlemde, bir çok insan beden, zihin ve duyguların iyileştiğini keşfeder.
Shamballa sistemini bu kadar güçlü yapan onun enerjilerin bir karışımı olmasıdır. Reiki enerjilerinin aşağıdaki enerjiler ile birleşmesinden oluşur :
Mahatma (İlahiliğinizi ve Aydınlanmanızı yaşama)
Mesih Bilinçliliği ( Koşulsuz Sevgi) ve
Yükselmiş Üstatlar ( Çok – Boyutlu Veçhelerinizi Bütünleştirme)
Eğer spiritüel bir yolda iseniz, sezginizi geliştirmek istiyorsanız veya Işıkçalışması ile veya gezegensel hizmet ile ilgileniyorsanız, Shamballa sistemi süreci kolaylaştırmak için mükemmel bir araçtır. O, enerji şifasının elle aktarılan yöntemi olarak öğretildiği için, kişinin süreci direkt deneyim ile bilmesi ve hissetmesine izin verir. Bu, bütünlüğün okunmasına ve çalışılmasına derinlik ve zenginlik ekler. Shamballa sistemi ile onu hissedebilir ve o olabilirsiniz.
Kişisel bir gelişim aracı olarak, Shamballa sistemi için niyet, birlikte Tek Kalp oluşturarak bütünlüğü oluşturmamızı mümkün kılması için olabildiğince çok insana aktarılmasıdır. Bundan dolayı, öğrenilmesi ve kullanılması kolaydır. Shamballa şifa seansları başka insanlara, hayvanlara ve Dünya’ya sunulabilir. Spiritüel gelişime ilgi duymasalar bile Shamballa seansını arkadaşlarınıza ve ailenize kolayca sunabilirsiniz. Sağlık sorunları, fiziksel ve/veya duygusal sorunlar için mükemmel bir şifa enerjisidir. Stresi gidermeye yardımcı olur, iyi bir uyku sağlar.
Shamballa birkaç farklı tipteki enerjilerin karışımıdır :
1. Evrensel Yaşam Gücü (Reiki) Enerjisi, etrafınızdaki “nesneler” dahil tüm varlıklarda işleyen enerjidir. Bu, yaratan ve yaşam veren enerjidir ve bu “nesneleri” de içerir, çünkü onlar da bu enerjiden yapılmıştır. Herkes ve her şey bu enerjiden yapılmıştır. Bu sevgi enerjisidir. Sevgi yakıttır.
2. Mahatma Enerjisi ayrıca BEN’İM varlığı olarak bilinir. Bu Kaynak olarak Ben’in farkındalığıdır. Bu sizin her şeyden ayrı olduğunuz anlamına gelmez, gerçek şu ki, bu, Birliğin anahtarının içinizde olduğunu söyler. Bu sizin Bütünlüğünüzün gerçekte kim olduğunun tanınmasıdır. Bu Saf, Koşulsuz Sevginin en güçlü enerjilerinden biridir. Bunun Dünya’ya yeni bir var oluş yolu getiren harmonik convergence’den beri (harmonik uyumlama) insanlık için mevcut yeni bir enerji olduğu söylenmektedir. İçinizdeki kendinize ulaştığınızda ve Bütünlüğü, Birliği bulduğunuzda, diğer herkesin sizin bir parçanız olduğunu kavrarsınız. Ve siz de herkesin ve her şeyin bir parçasısınız. Her Şey Birdir.
3. Yükselmiş Üstatların Enerjisi. Yükselmiş Üstatlar yeniden doğum döngülerini tamamlamış ve şimdi insanlığın öğretmenleri olarak ruh formunda var olan varlıklardır. Onların amaçları bir bütün olarak gezegenin tekamülüne ve diğerlerinin spiritüel tekamülüne yardım etmektir.
Shamballa ÇBŞ, Reiki’nin ful 352 sembolünü/enerjisini içerir, Germain tarafından verilen sizinle Kaynak arasındaki her seviye için bir sembol.
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru