14.06.2021
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
MAYA UYGARLIĞI  
MAYA uygarlığından kalan belgeler ışığında düşünceler;


1) İnsanlık ve gezegenimiz Dünya, içinde bulunduğumuz bugünlerde, büyük bir değişime doğru gitmekte ya da yüksek bilinçlenme ve gerçeği algılama dönemi içine girmektedir.

2) Amerika kıtasının merkezinde yer alan maya uygarlığı, zaman bilimi konusunda geçmişte de en ileri noktada idi, bugün de. Onların ana takvimleri gezegenimizi doğrulamaktadır. Hiç hata vermemiştir. Aslında Maya uygarlığının toplam 22 adet takvimleri vardı. Ki bunlar gezegenimiz ve güneş sistemimiz içindeki pek çok zaman çemberlerini işaret ediyordu. Bunlardan bazıları henüz açıklanabilmiş değillerdir.

3) Maya anlayışına göre, 5.dünya 1987 yılında bitmiştir. 6.Dünya 2012 yılında başlayacaktır. Dolayısıyla bugünlerde bizler, bu “iki dünya” arasında bulunmaktayız. Bu zaman dilimi “Apocalypse” ya da “açığa çıkmak” olarak adlandırılıyor. Bunun anlamı ise, hakikat dediğimiz olgunun açığa çıkacak olmasıdır. Bu aynı zamanda, bizler için ayrı ayrı ve ortaklaşa çalışma karakterlerimizi işaret eden bir zaman dilimidir. 

4) Mayaların işaret ettikleri 6.Dünya aslında boş, açıklamasız. Bunun anlamı, bunun bize bağlı olduğu , -yani co-creators”lerinin yeni dünyayı ve uygarlığını şu anda nasıl istediğimize bağlı olarak başlangıç startı vermesi şeklinde anlaşılabilir.

5) 2012 için Mayalar şunu da söylemektedirler; - sahip olduğumuz teknolojiden öteye geçeceğimizl, - Zaman ve para anlayışının ötesine geçeceğimizi, dördüncü boyutu geçtikten sonra beşinci boyuta geçeceğimizi, Gezegenimiz Dünyanın ve güneş sistemimizin, dünyanın geri kalanı ile galaktik senkronizasyon (“galactic synchronization) içine geleceğini, Galaksimizin merkezinden DNA’mızın yükseltilerek yenileceğini (ya da yeniden programlanacağını) , (Hunab Ku)“Gezegendeki herkes değişime uğrayacaktır. Bazıları daha fazla bilinçle donatılacaktır diğerlerinden. Fakat herkes bu dönüşümden nasibini alacaktır.” – Ekstra yeryüzü bilgilerine ait Dünya görevi

6) 2012 yılındaki güneş sistemimizin planı, bizim Galaksimiz, “The Milky Way” ile tam olarak aynı hizada dizilecektir. Bu çember 26.000 yılda bir tamamlanmaktadır. Virgil Armstrong da iki farklı galaksinin aynı zamanda bizimki ile aynı hizaya dizileceğini söylemektedir. Bu bir kozmik oluşumdur!

7) Zaman aslında hızlanmakta (ya da çökmektedir). Binlerce yıl için Schumann Resonance’ı ya da dünyanın nabzı (kalp atışı)7.83 (her saniyede bir devir iken, askeri kuruluşlar bunu güvenilir bir referans olarak kullandılar. Ancak, 1980 yılından bu yana bu resonance yavaş yavaş yükselmektedir. Şu anda saniyedeki her devir 12 üzerinde görülmektedir. Bunun anlamı ise, her 24 saatlik bir gün yerine 16 saatlik bir devir karşılığıdır.

8) “İki dünya” arasında ya da “Apocalypse” olarak adlandırılan dönemde pek çok insan kişisel değişikler içine giriyor olacaktır. Bu değişiklikler çok fazla ve çeşitli olacaktır. Bunlar öğrenmek ve deneyimlemek adına geldiğimiz bu yaşamın parçaları olacaktır.Örneklendirmek mümkünse, relationships sona erecek, (akrabalık bağları/ dostluk ilişkileri), mekan, yer, değişiklikleri, iş ya da meslek değişiklikleri, tutum(tavır, davranış) veya düşünce yönüne kayacak.

9) Şunu hatırlayın, bize verilen her an, bizler küçük ya da büyük kararlar almaktayız. Her bir kararımız Sevgi ya da Korku üzerine alınmıştır. Sevgiyi seçmek, sizin kendi sezgilerinizi izlemektir, aklı değil, tutkularınızı veya içsel dünyanızdaki arzularınızı izlemektir. Akışa bırakmaktır.

10) Bu düşünce formları çok önemlidir ve her gün yaşamlarımızı etkilemektedir. Kendi yaşam gerçeklerimizi bu düşünce formları ile kurgulamaktayız. Eğer diğer düşünceler içinden negatif olanları düşünürsek, bu bizim ne kadar dikkat çekeceğimizi gösterir. Ama pozitif düşünceler içinde düşünecek olursak, pozitif bir insan olarak ve pozitif bir olay olarak dikkat çekeceğimizdir. Bunun içindir ki, düşüncelerinizden uzak durun ve gereksiz negatif düşünceleri veya hükümsel olanlarını eleyin.

11) En çok da medyadan uzak tutun kendinizi; çünkü birileri tarafından kontrol altında tutulmaktasınızdır. Ayırt etme seçme sezgilerinizi kullanın. Saklı kalan ya da gizlenen agendalara bakın. Bu bilgi niçin bana sunuluyor diye sorun kendinize? Onların gerçek agendaları nedir? Bir problem mi yaratıyorlar? Ve bizim de üzerinde gerçek olarak ele alacağımız ve yine onların öne sürdüğü çözümler üzerine uyum sağlamaya mı çalışıyoruz? 
Çözüm dediklerinin gerçekte hangi ilk sıraya aldıklarına bakmak gerekir.

12) Şunu hatırlayın, hiçbir şey kaza ile olmamaktadır. Hemen hepsi belli bir plan içinde birileri tarafından ya da bir ajans tarafından oluşturulmaktadır. Buna rağmen, hayatta kalmak çok heyecanlı bir şey! Gerçek kendinizi özgürlüğe teslim ettiğinizde ortaya çıkacak olandır. 
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru