21.05.2019
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
SEZGİLERİ GÜÇLENDİRİCİ MEDİTASYON  
SEZGİLERİ GÜÇLENDİRİCİ MEDİTASYON


Sakin bir yere oturun,ayaklarınız yerde topraklanın, Dünya Ana’ya inen köklerinizi hayal edin. Fizik bedeninizi rahatlatmak için nefes egzersizi yapın. Burnunuzdan nefes alıp, 7 saniye kadar içinizde tutun,sonra ağzınızdan yavaşça verin, bunu üç kez tekrarlayın. Egonuza sol omzunuza geçip oturmasını söyleyin. Sadece bir izleyici olabileceğini bildirin. Melekleriniz ve rehberlerinizden size eşlik etmelerini isteyin.
Yaratıcıdan aşağıya beyaz koruyucu ışığı göndermesini dileyin. Üçüncü gözünüzde ışığı hemen farkedebilirsiniz. Bu parlak ışığın sizi sarıp sarmalamasını izleyin. Artık sezgilerinizi güçlendirmeye hazırsınız.İçinizden şunları söyleyin: “Sevgili Başmelek Gabriel;şimdi bana gel ve içten görüş ve rehberlik yeteneklerimi açmama yardımcı ol.” Gabriel derhal yanınızda ve yardıma hazır olacaktır. Bir nehir kenarında durduğunuzu hayal edin. Su temiz ve derin, çok hızlı akıyor. Nehrin uzaklarında muazzam, parlak bir ışık nehrin içine sızıyor. Bunu seyredin. Gabriel’den bütün korkularınızı, şüphelerinizi, endişelerinizi, dürüstolmayan duygularınızı, engellerinizi, güvensizliklerinizi ve tereddütlerinizi alıp bu nehre atmasını isteyin. Bedeninizdeki negatif enerjinin kalın ve yoğun siyah renkte bir sıvı olarak dışarı fışkırıp, nehre aktığını gözlemleyin. Nehrin sizden çok ama çok uzaklara aktığını görün. Engeller ortadan kakınca kendinizi son dece hafiflemiş, serbestleşmiş, yükselmiş hissedeceksiniz. Önceden tabi olduğunuz kısıtlamaların sınırlarını kırmış, aşmış olacaksınız. u duygunun sizin fizik bedeninizi sarmasına izin verin.

Bu duygu sizi sarmalıyor ve evrene doğru genişliyorsunuz. Zihniniz mücadeleci görüşlerden arınıp, berraklaşıyor. Yavaşça bilgi, gerçek ve anlayışın şuurunuza yerleşmesine izin verin.
Başmelek Gabriel’le birlikte parlak beyaz ışığın içine doğru uçtuğunuzu farkedin. Algılarınız aydınlanıyor. Başmelek Gabriel’i her ikiniz de ışığa doğru yukarılara, yukarılara yükselirken parlak, saf beyaz bir salonun içine girinceye kadar takip edin. Burada Gabriel’den üçüncü gözünüzü indigo-mor renkte sezgi ışığıyla aydınlatmasını dileyin. Başmelek Gabriel’in kalp çakrasından üçüncü gözünüze akan ışığı görün. Özümseyerek bu ışığın gücünü hissedin. Gabriel’in kendisi yeterli bulana kadar bu ışığı size göndermesine imkan tanıyın.
Gönderme bitince Gabriel döner ve büyük bir salonda yürümeye başlar. Salonun sonunda üzerinde “Yüksek Benliğime Giriş Kapısı” yazan bir kapı vardır. Hazır olduğunuzda bu kapıyı açıp “Yüksek Benliğinizi” selamlayınız. Yüksek Benliğinizin ışınlar saçan mükemmel bir varlık ve fiziki benliğinizin bir yansıması olduğunu görünüz. Yüksek Benliğiniz sizin bir parçanızdır. Neler düşünür ve görürseniz Yüksek Benliğiniz de onları bilir ve sizinle paylaşmak ister.
Fiziki bir mekanda Yüksek Benliğinizden sezgilerinizi geliştirmeniz için size yardımcı olmasını isteyin. Başmelek Gabriel’den sizin Yüksek benliğinizle olan bağlarınızı güçlendirmesini isteyin. Gabriel her ikinizi de bakır renkli ışık huzmesi içine saracaktır. Karşılıklı iletişim ve etkileşim enerjisi yayan bu bakır renkli ışığı hissedin. Kalp çakranız ile Yüksek Benliğiniz arasındaki bağların artıp, güçlendiğini hissedin. İçgüdü ve sezgilerinizi belleğinize yerleştirin. Bu noktadan itibaren onların hayatınızın bir parçası olmalarına izin verin. Yüksek Benliğinize aklınıza gelebilecek her türlü soruyu sorun. Yeteneği dahilinde cevaplayacaktır. Ne kadar gerekiyorsa bekleyin, cevap mutlaka gelecektir. Cevabı bedeninizin içinde hissedeceksiniz. Her soru ve cevapta güvende olduğunuzu bilin. Bir iç haberci ile temasta olduğunuzu hissedecek ve size gelen cevaba güveneceksiniz. Yüksek Benliğinize teşekkür edin ve onunla daima irtibatta olacağınızı bilin. Şimdi dönün, Gabriel’i kapıdan çıkıp beyaz salona geri dönene kadar takip edin. Başmelek Gabriel’in elini tutup nehre akın, aşağıya, aşağıya güvenle ve yavaşça. Bu yeni benlik hissiyatınızla uyanmak için güçlü bir istek duyuyor ve bunun nasıl hayatınızın bir parçası olduğunu görmek için sabırsızlanıyorsunuz. Başmelek Gabriel’e teşekkür edin. Sezgiye dayalı mesajlar almanıza engel olan düşünce ve hislerden sizi korumasını isteyin. Size eşlik eden ruhsal rehberleriniz ve meleklerinize teşekkür edin. Ayaklarınızdan Toprak Ana’ya uzanan kökleri tahayyül ederek kendinizi topraklayın. Derin ve yavaş nefes alın. Bir süre durun, sonra gözlerinizi açabilirsiniz. Yüksek benliğinizden cevap alamazsanız endişe etmeyin. Denemeye devam edin. Pratik yapmak uygulamayı mükemmelleştirir. Ve unutmayın, Yüksek Benliğiniz sizden sadece bir düşünce boyutu kadar uzaktır... 

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru