26.06.2019
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
KRALIN EŞLERİ  

Kral en çok dördüncü esini severmis, bir dedigini iki etmez her seyin en iyisini, en güzelini ona verirmis. Kral üçüncü esini de çok severmis.Bu güzelligin bir gün kendisini terk edeceginden korktugu için, onu çok kıskanır, Üzerine titrermis. İkinci esini de severmis kral. Kendisine karsı her zaman iyi vesabırlı davranan esi, kralın ne zaman bir derdi olsa daima onun yanındabulunur sorunun çözümünde ona destek verirmis. Kraliçe olan birinci esiymis kralın. Onu en çok seven, karsılık beklemeden seven, saglıgına ve hükümdarlıgına en büyük katkıyı saglayan bu esi olmasına ragmen, kral birinci esini sevmezmis ve onunla hiç ilgilenmezmis. Bir gün kral ölümcül bir hastalıga yakalanmıs. Yakında öleceginianladıgı ve öldükten sonra yapayalnız kalmaktan çok korktugu için,eslerinden hangisinin ölüm yalnızlıgını kendisi ile paylasmakisteyebilecegini ögrenmek istemis.

        En çok sevdigi dördüncü esine ölüm yolculugundakendisine eslik etmek ister mi diye sordugunda aldıgı yanıt kalbine bıçak gibi saplanankısa ve net “mümkün degil” olmus...Hayatım boyunca seni sevdim. Sen benimle birlikte ölmeyi kabul eder misin sorusuna üçüncü esi de “hayır hayat çok güzel. Sen ölünce ben yeniden evlenecegim” diye yanıt vermis.Kral bir kez daha yıkılmıs.Her sorunumda her zaman yanımda olan bana yardım eden sendin busorunumda da bana yardımcı olur musun talebine karsı ikinci esinden;“bu sorunun için hiçbir sey yapamam, olsa olsa sana mezarına kadar eslikeder, güzel bir cenaze töreni yaptırır ve yasını tutarım” karsılıgını almıs.

      Büyük bir hayal kırıklıgı yasamakta olan kral birinci esinin sesi ile irkilmis.“nereye gidersen git seninle olurum, seni takip ederim...”Ah diye inlemis kral; “keske bir sansım daha olsaydı...

       Yasamda Hepimiz 4 esliyiz aslında; Dördüncü esimiz vücudumuz. Onun güzel görünmesi için ne kadar zaman, kaynak ve çaba  harcarsak harcayalım öldügümüzde bizi terk edecektir. Üçüncü esimiz sahip oldugumuz servetimiz ve statümüzdür. Ölürölmez baskalarına yar olacaktır. İkinci es; ailemiz ve dostlarımızdır. Tüm sorunlarımızı paylastıgımız bu kisilerin en son  yapabilecekleri sey bu dünyadan gözleri yaslı bizi ugurlamak olacaktır. Birinci es ise ruhumuzdur. Bizimle gelir. UNUTMAYIN !... Yediklerimiz degil, hazmettiklerimiz bizi güçlü kılar.  Kazandıklarımız degil, biriktirdiklerimiz bizi zengin yapar.  Okuduklarımız degil, hatırladıklarımız bizi bilgili yapar.  Baskalarına verdigimiz ögütler degil, Bizzat uyguladıklarımız bizi insan yapar. 

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru