05.08.2020
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
NAZAR VAR MI ?  

NAZAR VAR MI?

  Düşünce Gücü /İmajinasyon
  Şu an için gerçekte var olmayan bir duruma ait imgeler, görüntüler ve kavramlar oluşturma eylemidir. Böylesi imgeler ve kavramlar oluşturma yeteneğidir.
  İmajinasyon, ruhun esas yeteneklerinden biridir. İmajinasyon gücümüz sayesinde ve kabiliyetimiz oranında olaylara ve maddeye hakim olabiliriz.
  İmajinasyon yeteneğini yükselten bir insanın yaşamda başarılı olması daha mümkün demektir.İmajinasyonlarını iyice geliştirmiş olanların ellerinde daha müsait tekamül araçları ve imkanları vardır. Bir isteğin yerine gelmesi için bunun iyice düşünülmesi gerekir. 
  Yaratıcı imajinasyonla/düşünceyle hayalleriniz gerçekleşir. Bu yöntemi, ruhsal potansiyelinizi ortaya çıkarmak, her seviyedeki becerilerinizi geliştirmek arzu edilmeyen şartları arzu ettiklerinizle değiştirmek, her türlü şifa olayınıdeneyimlemek, destekleyici ilişkileri deneyimlemek ve her konuda daha iyi bir noktaya gelebilmek için kullanabileceğinizi unutmayın. Tüm ihtiyacınız olan, amacınızı açık ve net bir şekilde belirledikten sonra bu sürece girmeyi içtenlikle istemenizdir. Kendi hayatınızı değiştirip, güzelleştirebileceğiniz gibi, çevrenizin ve dünyanın değişimine de katkıda bulunabilirsiniz. Bu yeteneğinizi geliştirmekle kendinizi ve tüm insanlığı aydınlatmaya başlayan bir ışık olabilirsiniz.
 
www.bilyay.org.tr

  Nazar insanın beş duyunun dışına taşan yeteneklerinin ve gücünün bazen isteyerek bazen de istemeyerek telepati aracılığıyla karşı tarafa iletimidir. Düşünce gücünüz aracılığıyla eşyaya etki edebilir, telekinetik bir etkiyi karşı tarafa iletebilirsiniz.

  Parapsikoloji bir bilim dalı olarak telekineziyi; düşünce ya da daha doğrusu ruh gücümüzün kısa bir süre için maddeye egemen olarak karşımızdaki kişiye yöneltilmesi anlamına gelir.  Artık bu düşünceyi hangi niyetle ilettiğiniz sorgulamasını yapmayı da size bırakalım!   Art niyetle düşünce etkisi göndermek nazardan çok daha öte bir tanıma girer ki, sonunda geri dönüp göndericisine zarar verecektir.

Nazar var elbette! Ama bazen en çok sevenlerimizin nazarına geldiğimizi de unutmayalım!.

  Bu tip etki alış-verişi aslında nazar sayılmaz. Bir yakınınızın size sevgisini, hayranlığını doğru sözcüklere ifade edemeden yada doğru enerji yönlendirmesi yapamadan; aniden karış tarafa göndermesi anlamına gelir ki, kendimizi eğiterek yalnız nazarı değil, bu yeteneklerin tümünü sağlıklı ve doğru kullanabilmeyi öğrenebiliriz. Düşünce enerjisini doğru kullanmanın açık ya da koyu renk gözlü olmakla ilişkisi ise dolaylı…

  Açık renk göz konsantre düşünce enerjisini lazer gibi bakışlarıyla daha rahat karşıya yönlendirebilir ama bu yönlendirme sırasındaki niyet açık renk gözde de koyu renk gözde de aynıdır. Nazar biraz da niyetle ilgili bir olgu!

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru