12.08.2020
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
ŞİFADAN SONRA TOPRAKLAMA  

ŞİFADAN SONRA TOPRAKLANMA

Siz ve tedavi edilen kişi arasındaki manyetik yükü ayırmak için parmaklarınızı birleştirin. Şifayı tamamladıktan sonra aurik alanınızda toplanmış olabilecek herhangi bir enerjiyi deşarj etmek için ellerinizi ve kollarınızı soğuk su ile yıkayın.

Topraklanma Egzersizi

Elektrikçiler evleri elektrik enerjisi için donattıkları zaman, onu enerjinin düzgün olmayan akışından korumak için sistemi topraklamak zorundadırlar. Bedenlerimiz vasıtası ile enerjiye kanal olduğumuz zaman, en iyi sonuçları almak için topraklanmamız gerekir. Ancak, elektriksel topraklanmaya benzemeyen şey, bizim için topraklanmanın dünyaya bağlanmak ve enerjinin topraktan gelmesi anlamına gelir.

Nasıl topraklanırsınız ? Topraklanmak için bir çok farklı yol vardır, hepsinin sonucunda dünyaya bağlanmış olduğunuzu hissedersiniz. Dengelenme ve şifa için, Reiki enerjisi gibi dünya enerjisini kullanabilirsiniz ; dünya enerjisine insanlar için, bitkiler için, hayvanlar için ve gezegenin kendisi için kanallık yapabilirsiniz. Topraklanmayı daha çok uyguladıkça ve enerjiye kanal oldukça, o daha kolaylaşır ve siz daha etkili bir kanal olursunuz.

Aşağıdaki egzersiz dünya enerjisine kanal olma uygulaması için iyidir, hem sizin topraklanmanız için hem de gezegenimizi iyileştirmek için. Gezegenden yukarıya enerjiye kanal olduğumuz zaman, bizden geçer ve gezegene geri döner, dünyaya bize sunduğundan farklı dönüştürülmüş ve şifa enerjisi göndermiş oluruz.

1. Ayaklarınız yere basar durumda sağlam şekilde durun, omuzlar dik, dizler hafif bükülmüş olsun.

2. Gevşeyin ve nefes alın ve tabana basan ayaklarınızın ve sizi ayakta tutan bacaklarınızın farkında olun.

3. Ayaklarınızın farkında olun. Ayaklarınızın yerden aşağıya dünyaya battığını imgeleyin. Ayaklarınız dünyanın içine ekilsin.

4. Bir ağaç olduğunuzu imgeleyin, kökleriniz ayaklarınızdan dünyanın içine uzansın. Bırakın kökleriniz toprak ve kaya tabakalarından, dünyanın derinliklerine, sıcak, titreşen, erimiş merkezine dalsın. Kökleriniz dünyanın merkezine ulaştığında, onlara bir çapa ekleyebildiğinizi imgeleyin, sizin özgürce ilerlemenize, ama dünyaya bağlı kalmanıza izin veren bir çapa.

Yukarıdaki egzersiz sizi topraklar. Eğer topraklandığınızda bu enerjiye kanal olmak isterseniz aşağıdakileri takip edin :

5. Omurganızın ve kökünüzün (ilk çakra) dünyanın enerjisine açıldığını hissedin ve bir ağacın kökleri gibi, dünyanın enerjisinin omurganıza kolayca ve çabasızca yükselmesine izin verin. Her nefes alışınız ile enerjinin size aktığını imgeleyebilirsiniz.

6. Enerjinin tüm omurganızdan akmasına izin verin, tüm bedeninizi doldursun ve başınızın tepesinden dışarı aksın.

7. Enerjinin göğsünüzü ve kalbinizi doldurmasına izin verin ve kollarınızdan ve ellerinizden dışarıya aksın, kollarınız ve elleriniz içinden enerjinin aktığı bir hortum imiş gibi.

8. Enerjinin omurganızdan yukarıya ve kollarınızdan ve ellerinizden dışarı aktığını hissettiğinizde, ellerinizi yere koyun ve bu enerjinin gezegenimizi beslediğini ve iyileştirdiğini bilerek enerjinin geriye dünyaya dönmesine kanallık yapın.

Topraklanmanızı sürdürmenin bir yolu ayaklarınızın tabanlarının farkında olmaktır, özellikle böbrek meridyeninin başlangıcının (ayak kemerinin başlangıcında, ayağınızın topuğunun hemen ötesinde yerleşiktir.) İÇSEL AYDINLANMA

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru