08.08.2020
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
GÜMÜŞ MOR ALEV ŞİFA ENERJİSİ İNİSİYASYONU  

GÜMÜŞ MOR ALEV ŞİFA ENERJİSİ 

Gümüş Mor Alev binlerce yıldan beri bilinen bir spiritüel enerjidir. Yükselmiş Ustat Saint Germain tarafından yeniden ortaya konulmuştur. Tanrı bilincinin yedinci ışınıdır. Gümüş Mor Alev topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spiritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir. Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi sağlayacak erdemi bize kazandırır. Bu bilgilerin bize ulaşmasına kanallık eden Hari Des Melchizedek olup John Armitage olarak da tanınır.
Saint Germain yükselmiş üstatlar denilen yani bedeninin titreşim frekansını yükselterek ölüm dediğimiz fiziksel bedenden ayrılma olayından geçmeden ebedileşen kişilerden biridirAsırlardan beri zaman zaman fiziksel bedenine dönerek dünyaya geri geldiğine bazı si_asal akımları etkilediğine kötü olayları önlediğine inanılır. Fransız ihtilalinden önce Kral 16'ncl Louis ve MarieAntoinette'i olacak hadiseler konusunda uyardığı fakat sözünü dinletemediği söylenir. O zamanlar Kont St Germain olarak bilinen bu kişinin sarayı Fransa'da hala mevcut olup bu aristokrat ailenin Üstat St Germain ile ilişkisi olduğu rivayet edilir. Bilgilere kanal olma olayının ilkieri St Germain ile yaşanmaya başlamıştır. 1934 yılında St Germain Amerika'da yasayan Godfre Ray King adlı kişi ve kansına gözükmüş ve Ben'im Öğretileri olarak bilinen tebliğleri vermeye başlamıştır. Verdiği mesajlarda insanların binlerce yıldır yarattığı negatif enerjinin dünyayı çok olumsuz olarak etkileyeceği Tanrı 'nın ışığının ve yükselmiş üstatların enerjisinin insanlığı aydınlığa çıkaracağı ve Tanrı 'ya yaklaştıracağı belirtilmektedir. Godfre King'iu evinde verilen tebliğler sırasında St Germain'in kendi eterik bedeni ile dokunulabilecek şekilde gözüktüğüne yüzlerce kişi şahit olmuştur. St Germain bütün ahenksizliği rahatsızlığı hastalığı eriten ve enerjiyi rafine eden Mor Alev enerjisinin kaynağı olarak bilinir. Birçok problem St Germain'in adına Mor Alev ve Gümüş Mor Alev'in kullanılmasıyla ortadan kaldırılabilir.

Saint Germain'in verdiği tebliğlerden bir tanesine göre onun enerjisi altında.olan Mor Alev ve Gümüş Mor Alev ile bütün negatifliği eriterek enerjimizi yeniden saflaştırabiliriz. Mor Alev'i kendimize başkalarına ve hatta mekanlara uygulayarak negatifliği ortadan kaldırabiliriz hastalıkları iyileştirebiliriz. Mor Alev ve Gümüş Mor Alev Saint Germain ve diğer üstatlar tarafından programlanmış temizleyici bir enerji frekansıdır.

Gümüş Mor Alev mantra olarak bilinen özel dualarla çağrılabilir meditasyon ve göz önünde canlandırmayla birleştirildiğinde Gümüş Mor Alev'in fiziksel zihinsel duygusal ve spiritüel düzeylerde tezahür eden negatif enerjiyi değiştirme ya da dönüştürme gücü vardır. Bu negatif enerji hastalık stres endişe korku Kuşku nefret öfke ya da istenmeyen alışkanlıklar gibi formlarda olabilir bunların hepsi bizim normal yapımızdaki güzelliği ve sevinci yaşayabilmemize engeldirler.

Gümüş Mor Alev'in nitelikleri özgürlük simya adalet sevinç bağışlama ve merhamettir. Mantraları kendinizi vererek söylediğinizde Gümüş Mor Alev bedeninizin zihninizinduygularınızın hatta bilinçaltı hafızanızın her hücresine her atomuna girer. Elektronlann titreşimini yükseltir böylece biz de Tanrıdan bize gelmiş olan saf kozmik enerjiyle daha çok yankı yaparız.

Gümüş Mor Alev fiziksel organlarımıza yerleşmiş toksinleri atmanın yanı sıra eterik zihinsel duygusal ve fiziksel bedenlerimize kaydedilmiş olan şimdiki yaşamımızın ve geçmiş yaşamlarımızın travmalarını ve karmalarını da değiştirir. Kimi kez karmamız kendini ağır bir yük gibi hisseder ama Mor Alev'i davet ettiğimizde kendimizi daha hafif ve daha az bir yükün altında hissederiz çünkü o kişisel sorunlarımızın nedenini kelimenin tam anlamıyla yakar.
Başka bir deyimle Gümüş Mor Alev geçmiş yaşamlarımızın kayıtlarını siler dolayısıyla özsaygımızı artırır kendimizi daha çok sevmemize yardım eder.

Gümüş Mor Alev uyumlamasını alıp onu mantralar meditasyon ve göz önünde canlandırmayla birleştirerek düzenli kullandığınızda dönüşüm sürecini hızlandırırsınız.

Gümüş Mor Alev uyumlaması hem uyumlamayı alan hem de veren için bir zevktir. Herkes bir iç dönüşümün yanı sıra kendine özgü bir deneyim edinir. Daha sonra başkalarına karşı daha sevecen olursunuz ve kendinizden daha çok başkalarına ilgi gösterirsiniz. Sezginiz arttıkça birdenbire melekleri ruhsal rehberleri fark edersiniz zaten rehberlerle çalışıyorsanız o zaman onlarla olan spiritüel bağınız daha da güçlenir.

Her birimizin kendimizi rahat hissettiğimiz kendimize özgü uyumlanmaya hazırlanma tarzımız vardır banyo ya da duş yapmak mum ya da tütsü yakmak geri planda meditasyon türü bir müzik dinleyerek rahatlamak dua etmek meditasyon yapmak şarkı söylemek gibi. Daha önce kararlaştırılmış olan zamanda bu uyumlamayı almaya niyet ederek bir yerde bulunmanız uyumlamayı yapacak hocanız için yeterlidir enerji kendi kendine çalışacaktır.


Hazırlıklarınız sona erdiğinde yüksek sesle ya da içinizden şunları söyleyin:
"BANA ….TARAFINDAN GÖNDERİLEN GÜMÜŞ MOR ALEV'İ ALMAYA HAZIRIM." Burada boş olan yerde hocanızın adını söyleyeceksiniz. Sonra oturun gevşeyin ve 15 dakika ya da size bittiğine dair bir işaret gelinceye kadar enerjiyi alın.

Gümüş Mor Alev enerjileri oldukça etkili çalışır onu hem kendiniz hem de başkaları için kullanabilirsiniz. Uyumadan önce Gümüş Mor Alev meleklerini rehberlerini ve St. Germain'i de çağırabilirsiniz ve onlardan şifa gereken bir konuda çalışmalarını isteyebilirsiniz. Sabah sorun serbest bırakılmış olur yine de engelleri aşmak bağımlılıkların ya da derinlere kök salmış korkuların üstesinden gelmek gibi daha önemli sorunlar için arka arkaya 30 gece süreci tekrarlayabilirsiniz.

Gümüş Mor Alev kullanılarak acı veren hatıralara şifa verilebilir hatta bozuk olan ilişkilerdeki güçlüklerin giderilmesine yardım edilebilir. İlişkilerindeki sorunlara Gümüş Mor Alev gönderen kişiler korkunç bir yükün kalktığı duygusunu yaşadıklarını ve yaşamlarında daha ileriye gitmek için kendilerini özgür hissettiklerini belirtmektedirler. Gümüş Mor Alev her gün çağırılarak aura ve başlıca çakralar temizlenip arındırılabilir.

Başkalarına şifa vermek için Gümüş Mor Alev'i kullanırken Gümüş Mor Alev meleklerini ve St. Germain'i çağırmalısınız sonra kendinizi onlarla beraber mor bir alevin içinde olarak zihninizde canlandırın. 
Alıcıya şifa verdiğinizi zihninizde canlandırın meleklerin ve Gümüş Mor Alev'in onların sorunlarını ya da hastalıklarını dönüştürdüğünü görün. Bu göz önünde canlandırmayı kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için değiştirebilirsiniz bunu alıcıyla karşı karşıya ya da uzaktan yapabilirsiniz.

Yükselmiş Üstat Saint Germain Mor Alev'in ya da Gümüş Mor Alev eklenmiş boyutuyla Mor Alev'in koruyucusu kabul edilir. Zaman değişime uğrarken ve dünyanın titreşimleri hızlanırken eskiden beri kullandığımız şifacılık yöntemlerine yardımcı olmak üzere yeni enerji frekansları ve renkleri eklenmiştir. Gümüş Mor Alev bunlardan biridir.
Daha yüksek titreşimler farklı zamanlar anlamına gelir. Dünyanın değişik frekanslara sahip olduğu son zamanlar için farklı tedaviler ve farklı yöntemler gerekir. Gümüş Mor Alev de bu farklı şifa yöntemlerinden biridir. Onunla birçok şey yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz şeylerden biri ona tüm negatif duygularınızı yaktırmaktır. Sizde rahatsızlık yaratan her şeyiMesih Enerjisi'nin fiziksel bedeninize akışını kesintiye uğratan düşüncelerinizi Gümüş Mor Alev'e havale ederseniz her şeyin daha kolay yoluna girdiğine şahit olursunuz. Bu iş için birçok kişinin çok yararlı ve kolay bulduğu mantra şudur:


BEN Gümüş Mor Alev'den bir Varlığım. BEN Tanrı'nın istediği saflığım.

Bu mantra temizleyici bir etkiye sahiptir. Gümüş Mor Alev Mantralarının birer spiritüel antiseptik olduğunu söyleyebiliriz. Bu spiritüel antiseptiği bilincinize zihninize fiziksel bedeninize sel gibi akıtabilirsiniz her şey temizlenir. Bu Mantra'yı sabahları banyoda ya da tuvalette şarkı olarak söylerseniz onun bulunduğunuz mekana oturma odanıza Gümüş Mor Rengi Gümüş Mor Enerji 'yi getirdiğini görürsünüz Kuşkusuz bu da titreşimi yükseltir. Bu Mantra'yı günlük yaşamınızda kullanın onu günde şarkı olarak düzinelerce kez söyleyin her şeyin Gümüş Mor olmaya başladığını göreceksiniz. Titreşim evinizin duvarlarının arabanızın metal aksamının mücevherlerinizdeki madenlerin

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru