09.08.2020
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
GÜMÜŞ MOR ALEV ÖRNEKLER  
GMA KULLANIM ÖRNEKLERİ
GMA yı kullanmak için ,önce enerjiyi davet etmek gerekir.Bunun için;"kalbimi,benliğimi,bedenimi ,bilincimi ve ruhumu GMA enerjisine açıyorum."...enerji birkaç sn içinde akmaya başlayacaktır.
Örnekler:
*Çakraları şifalandırmak:Ellerinizi sıra ile her çakranıza yerleştirerek"bu bölgedeki tüm olumsuz duygu,his,ve anıların GMA ile dönüşüme ugratılması,arıtılması ve şifalandırılmasına niyet ediyorum " dersiniz.Her çakrada 5 dakika kalınız...daha fazla kalmak gereği hissederseniz kalınız.

*"Falanca " hastalığıma neden olan duygu,his ve anının GMA ile dönüşüme uğraması ve şifa bulması niyeti ile diyerek ,bir elinizi başınızın üstüne,bir elinizi hasta olan bölgeye lokal olarak koyunuz.10 dakika yeterli...gerek hissederseniz daha fazla olabilir.Bu uygulamayı istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz.

*Biliç ve bilinçaltındaki olumsuz kalıpları arındırmak:Bunun icin
"Bilinç ve bilinçaltımdaki "falanca "korkumdan arınmak niyeti ile GMA gönderiyorum."
Bu korkular farklı konular içerebilir.Örnegin:güvensizlik korkusu,değersizlik korkusu,sevilmeme korkusu,terkedilme korkusu,parasızlık korkusu....vs..Şimdi ellerinizi kullanarak;bir elinizi (avuç içi başa degecek )başın arkasına ,beynin alt kısmına ,diğer elinizi başın tam üstüne,aynı anda koyarak 10 dakika GMA veriniz.Bunu 7 gün tekrar ediniz.

*Falanca kişi ile aramızdaki sorunun (iş ,eş ,arkadaşlık ),her iki tarafın da hayrına olacak sekilde GMA ile dönüşüme uğratılması ve şifalandırılması niyeti ile diyerek bir elinizi kendi başınızın arkasına ,diğer elinizi de üstüne koyarak 10 dakika gma veriniz.

*Karma ile ilgili:
a) falanca hastalığım ile ilgili karmamın,geçmiş ve şimdiki bedenimden çözülmesini,Gma ile dönüşüme uğratılarak,olumlu hale getirilmesine ,şifalandırılmasına niyetleniyorum ,teşekkür ederim...sessiz kalın...dikkatinizi bedeninize verin...çözülmelere tanık olun..5,10 dakika sürebilir..bittiğine emin olun ve teşekkür edin.
b)"sürekli olumsuz giden iş durumumla ilgili karmamın geçmiş ve şimdiki bedenimden ,biliç ve bilinçaltımdan çözülerek GMA ile dönüşüme uğratılması ve şifalandırılmasına niyet ediyorum."..sessizce kalın ..bedeninizdeki ve başınızdaki çözülmelere tanık olun.(bunları hissetmeseniz de gerçekleşir. )....mühim olan niyettir.1 kez yeterli.
c)Örnek; "aldatılma ile ilgili olumsuz karmamın,geçmiş ve şimdiki beden kayıtlarımdan ,bilinç,bilinçaltı kayıtlarımdan çözülmesini, GMA ile dönüşüme uğratılarak olumlu hale getirilmesine niyet ediyorum"....sessiz kalın...bedeninizdeki ve başınızdaki çözülmelere tanık olun...tesekkür edin....1 kez yeterli
d)Eşimle aramdaki müşterek karmanın geçmiş ve şimdiki beden hafızamdan ve zihin hafızamdan çözülmesi GMA ile dönüşüme uğratılması ve şifalandırılmasına niyet ediyorum"..sessiz kalın...başınızın arka kısmına ve bedeninize dikkatinizi verin....çözülmelere tanık olun...5,10 dakika...1 kez yeterli.

*Tanrısal benliğimle aramda perde yaratan tüm olumsuzluklarımın GMA ile arıtılmasını dönüşüme uğratılmasına niyetleniyorum....ve bir elinizi başınızın üstüne bir elinizi kalbinizin üstüne koyarak 10 dakika GMA veriniz.İstediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz...

*Fİlanca kişiye olan öfkemin,nefretimin GMA ile dönüşüme uğratılarak affetme haline dönüştürülmesine niyet ediyorum.Geçmiş ve şimdiki beden hafızamdan ve zihin hafızamdam çözülmesine niyet ediyorum...sessiz kalın....izleyin..teşekkür edin..

* Bulunduğunuz ortamda negatif enerji hissediyorsanız,GMA yı çağırarak ,ortamı arıtmasını,dönüştürmesini isteyebilirsiniz.

*Tüm psişik saldırılardan arınmak üzere niyetlenebilirsiniz..
*Belli bir bölgeye belli bir durum için;Deprem,Sel,Salgın,Huzursuzluk...vs..
O bölgeyi zihinde canlandırarak GMA ile sarabilirsiniz.Veya ellerinizi karşıya doğru tutarak o bölgeye gitmesi için GMA gönderebilirsiniz.

*Tüm dünyaya GMA gönderebilirsiniz.

*Ülkenize GMA gönderebilirsiniz.

*Kendiniz sık sık, Gma ile duş yapmayı deneyebilirsiniz.
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru