12.08.2020
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
HER AYIN 7 SİNDE SAAT 22.30 DA ÜCRETSİZ GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ UYUMLAMASI  
MOR ALEV ENERJİ MEDİTASYONU VE UYUMLANMASI 
HER AYIN 7 Sİ SAAT 22.30

YER:evinizin, diğer insanlardan, gürültüden, rüzgardan, yanıp sönen ışıklardan uzak, rahat ve sessiz bir köşesi en uygun yerdir.UZAKTAN UYUMLAMA OLDUĞU İÇİN EVİMİZİN SESSİZ BİR KÖŞESİNDE BAĞDAŞ KURARAK VEYA BİR SANDALYE ÜZERİNDE OTURUYORUZ...

GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ UYUMLANMASI ÖNCESİ 15 DAKİKA BU MEDİTASYONU YAPIP SONRADA 15 DAKİKA BOYUNCA UYUMLANMAYI ALIYORUZ....
ÖNCELİKLE BU MEDİTASYONUN VE GMA UYUMLANMASININ HEPİMİZİN VE BÜTÜNÜN EN YÜKSEK HAYRINA OLMASINI DİLİYORUZ....
Bu meditasyonda imajinasyon gücümüzü kullanıyoruz..Derin nefes alıp veriyoruz.Nefes alış verişlerimiz burundan olacak şekilde.Bedenimizin gevşediğini düşünüyoruz.Zihnimizde parlak mor alev canlandırıyoruz...1 dakika boyunca Bu yanan mor alevin başımızın üzerinden tepe çakrasından girdiğini ve ordan tüm çakralarımız boyunca bu mor alevin tüm bedenimize yayıldığını düşünüyoruz.Şimdi 1 dakika boyunca bu mor alevin tüm hücrelerimize nüfus etmesini ve mor alev enerjisiyle dolmasını niyet ediyoruz.zihnimizden tüm hücrelerim gümüş mor alev enerjisiyle yıkanıyor diyoruz....bu işlem bittikten sonra bu mor alevin mor bir küreye dönüştüğünü hayal ediyoruz.zihnimizde büyük bir mor alev küresi canlandırıyoruz bu mor alev küresinin vücudumuzu 2 cm dışına kadar sardığını imgeliyoruz.şu anda mor alev küresinin içerisindesiniz. Yaklaşık olarak 1 dakika boyunca mor alev küresinin içerisinde olduğumuzu imgeliyoruz.Daha sonra Bu mor alev küresinin bedenimizin dışında genişleyerek tüm dünyaya yayıldığını yavaş yavaş dünyanın çevresini de kapladığını düşünüyoruz.bu işlem yaklaşık 2 dakika boyunca devam edecektir.şimdi dünya gezegeninin tam ortasında sırtınız dik bir şekilde bağdaş kurarak oturduğunuzu ve bu mor kürenin genişleyerek tüm dünyayı sarma işlemine şahit olduğunuzu imgeliyorsunuz.görüyorsunuz...Şimdi dünya gezegenini saran bu mor alevin bütün posaları,tüm olumsuzlukları yaktığını hayal ediyoruz .1 dakika boyunca bu işlemi hayal ediyoruz.derin nefes alıp vermeye devam ediyoruz...Vücudunuzun tamamıyle gevşediğinden emin oluyoruz.İçinizden 1 dakika boyunca şu mantrayı tekrar ediyorsunuz.BEN GÜMÜŞ MOR ALEVDEN VARLIĞIM.BEN TANRININ İSTEDİĞİ SAFLIĞIM.BU TEKRAR BİTTİKTEN SONRA RUHUMU ZİHNİMİ BEDENİMİ GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİNE AÇIYORUM DİYORUZ...ŞU AN GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ UYUMLAMA ALMAYI KOŞULSUZ SEVGİYLE NİYET EDİYORUM.GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİNE UYUMLANMAMIN BENİM VE BÜTÜNÜN EN YÜKSEK HAYRINA OLMASINI DİLİYORUM DİYORUZ.ST GERMAİN DEN,GÜMÜŞ MOR ALEV MELEKLERİNDEN ,REHBERLERİMDEN ,GÜMÜŞ MOR ALEV KORUYUCULARINDAN BU UYUMLAMAYI ALMADA BANA YARDIM ETMELERİNİ NİYET EDİYORUM...

VE BANA HASAN YALKIN TARAFINDAN GÖNDERİLEN GÜMÜŞ MOR ALEVİ ALMAYA HAZIRIM ...DİYORUZ.

15 DAKİKA BOYUNCA DERİN NEFES ALIP VERİYORUZ .KENDİNİZİ HAZIR HİSSETİĞİNİZDE YAVAŞ YAVAŞ GÖZLERİNİZİ AÇIYORSUNUZ...UYUMLAMAYI ALMA BİTMİŞTİR.ÖĞRETMENİM HASAN YALKINA BENİ BU ENERJİYLE TANIŞTIRDIĞI İÇİN SONSUZ ŞÜKRANLARIMI BİLDİRİYOR.BANA KOŞULSUZ SEVGİYLE YARDIMCI OLAN ST GERMAİN E,GÜMÜŞ MOR ALEV MELEKLERİNE ,REHBERLERİME ,GÜMÜŞ MOR ALEV KORUYUCULARINA SONSUZ ŞÜKRANLARIMI VE TEŞEKKÜRLERİMİ BİLDİRİYORUM....YÜCE YARADANIMA BANA BÖYLE BİR İMKANI SAĞLADIĞI İÇİN SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM...yaşamımdaki her şey için şükürler olsun....
AMİN
Bu meditasyonla hem kendi enerjimizin hem de Dünya Ananın enerjisinin yükselmesine yardımcı oluyoruz...
YAZAN: HASAN YALKIN
TEL:0533-8517636 - 0542-8517636
Sorularınız için E-mail : icseluyanis@yahoo.com

İÇSEL AYDINLANMA & İÇSEL UYANIŞ 
Bizler Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yaşayan ve Kendini bilme,yüce bilgiler,öze ait sonsuz bilgiler, konularında sürekli seminerler,paylaşımlar ve etkinlikler yapan bir topluluğuz... Amacımız İnsanlar arasında yardımlaşma ve dayanışmanın, sevgi ve hoşgörü ortamında birlik ve beraberliğin güçlenmesi için, ruhsal araştırmalar yapmak ve bunları paylaşmak ve üstün ruh değerlerinin ortaya çıkmasına hizmet etmek ve Dünya insanlığının içsel uyanışında ,Bu uyanış ışığının parlamasına yardımcı olmaktır...

Not:Gümüş Mor Alev Enerjisi uyumlaması ve aktarımı her ayın 7 sinde devam edecektir... Etkinliklerimiz,paylaşımlarımız ücretsiz olarak devam edecektir.Yüce bilgilerin paylaşımının hiç bir koşula bağlamadan koşulsuz sevgiyle paylaşılması gerektiğini vurguluyoruz...Bilen insan Bimeyenden sorumludur...Hizmetlerimizi koşulsuz sevgi ile gerçekleştirdiğimiz zaman yüksek bir enerji hasıla gelmektedir...Bu hizmet hem kendi gelişimimizde hem de başkalarının gelişiminde bir ışık gibi parlayacaktır..Etkinliklerimizden,seminerlerimizden ,uyumlamalarımızdan haberdar olmanız için Lütfen isminizi ,emailinizi ,yaşadığınız şehri ve de sms de almak istiyorsanız cep telefon numaranızı icseluyanis@yahoo.com adresine yazmanızı rica ediyoruz.
IŞIK VE SEVGİYLE KALIN


GÜMÜŞ MOR ALEV HAKKINDA
BEN Germaine’im, Mor Alevin Koruyucusu veya Gümüş Mor Alevin ilave edilmiş boyutu ile Mor Alev. Çünkü, zamanlar değişirken ve titreşimler hızlanırken, sizin daha önceden kullandıklarınıza yardımcı olması için diğer renkleri eklemek zorundayız. 
Daha yüksek titreşimler farklı zamanlar anlamına gelir, böylece farklı tedaviler ve farklı yöntemler zorunlu olur. Bu nedenle, Gümüş Mor Alev. Bununla yapabileceğiniz bir çok şey var. Yapabileceğiniz şeylerden biri, tüm negatif duygularınızı ve hislerinizi yakıp kül etmek için onu çağırmaktır. Bu şekilde sizi kötüleştiren her şeyi Gümüş Mor Aleve gönderin. Böylece, düşüncelerinizin Mesih Enerjisinin fiziksel bedeninize akışını kesintiye uğratan düşüncelere, gitmesini istemediğiniz yöne gittiğini gördüğünüzde, sadece onları Gümüş Mor Aleve havale edin. 
Ayrıca kullanabileceğiniz Mantralar var. Şüphesiz, bu, Mor Alev Mantralarına biraz Gümüş eklemek zorunda olduğunuz anlamına gelir, çoğu kişinin kullanılmasını çok faydalı veya kolay bulduğu mantralar: 
BEN Gümüş Mor Alevin bir Varlığıyım. BEN Tanrı’nın arzuladığı saflığım. Şimdi, bu Mantrayı size günlük yaşamınızda kullanmanız için vermemin bir çok nedeni var. Nedenlerden biri , bunun bir Temizleme etkisi olmasıdır. Gümüş Mor Alev Mantralarının Spiritüel antiseptikler olduğunu söyleyebilirsiniz. Bilinçliliğinizi, zihninizi, fiziksel bedenlerinizi bu spiritüel antiseptik ile doldurabilirsiniz ve TÜMÜ temizlenir. Bu Mantrayı sabahları banyoda söylerseniz, bunun Gümüş Mor Rengi, Gümüş Mor enerjiyi bulunduğunuz yere, oturma odanıza getirdiğini keşfedersiniz ve bu titreşimi yükseltir. Bu mantra söyleme sistemini tesbih çekerek kullanmanızı veya bu Mantraları her gün bellı sayıda tekrarlamanızı ve bunu bu şekilde disipline etmenizi önermiyoruz. 
Mantrayı söylemeye devam ederseniz, Bu Mantrayı her gün söylerseniz, bu üzerinde düşünülmesi çok değerli bir Mantradır. Bu Mantrayı günlük yaşamlarınızda kullanın, onu günde birkaç düzine kadar söyleyin ve her şeyin Gümüş Mor olmaya başladığını göreceksiniz. Titreşim evinizin duvarlarına, arabanızın metal aksamına, mücevherlerinizin metal kısımlarına, hem fiziksel hem de spiritüel enerji sisteminize girer. Siz gerçekten Gümüş Mor parlamaya başlarsınız ! 
Öyleyse, birkaç tekrarlama yapabiliriz ve titreşimleri görebiliriz. BEN Gümüş Mor Alevin bir Varlığıyım. BEN Tanrı’nın arzuladığı saflığım, BEN Gümüş Mor Alevin bir Varlığıyım. BEN Tanrı’nın arzuladığı saflığm, BEN Gümüş Mor Alevin bir Varlığıyım. BEN Tanrı’nın arzuladığı saflığım, Bu çok iyidir, çünkü çoğu kişi ‘BEN’İM ‘i vurgular, çünkü bu Mantranın önemli bölümü BEN’İM dir. Yükseliş işleminin önemli bölümü SiZİN ‘BEN’İM’ Varlığı olduğunuzu kavramanızdır. 
Bu Mantrayı günlük yaşamınızda kullanın. O fazla zaman almaz. Saatler sürmez. Onun bilinçliliğinize akmasına izin verin. Sesinizin onu söylemesine izin verin. Bunu yüksek sesle ve niyet ile söylemek daha iyidir, çünkü onu sadece kendinize söylemek (içinizden) sizin fiziksel bedeninizi, dört beden sisteminizi ve Spiritüel Bedeninizi etkiler, ancak sizi çevreleyen her şeyin üzerinde bir etkisi olmaz. Bundan dolayı yaradılış için ne kadar Hizmet edebileceğinizi düşündüğünüz zaman, sadece Mantralarınızı yüksek sesle söyleyin (çünkü mantranın keskin tarafı Mantranın titreşimidir), böylece etrafınızdaki her şeyi etkilersiniz. Bu durumların içine girdiğiniz zaman bu Gümüş Mor Mantraları kullanın. Bunlar bulunduğunuz yere güzel yüksek titreşimli enerjiler getirmeye yardım eder. 
Bir kez daha, bu Mantrayı yüksek sesle kullanmanızı söylüyorum, ayrıca bu Mantra ile meditasyon yapabilirsiniz, bu zihninizi meditasyon içine sokar. Bu Gümüş Mor Alev üzerine meditasyon yapın. 

Bu Mantrayı düşünmek için biraz zaman ayırın.Onu bedeninizin ve bilinçliliğinizin içine topraklayın ve onun sevgi dolu Titreşimleri ile kendinizi yıkayın... 
Bunu günlük yaşamlarınızda kullanın, istemediğiniz durumları dönüştürmek için kullanın. Siz ayrıca her gittiğiniz yerde, bu Mor Alevi arkanızda bırakabilirsiniz. Alevi aşağıya getirebilir ve onu bir çok yere yerleştirebilirsiniz. Onu şehrinizin sokaklarına yerleştirin. Sadece insanları değil hayvanları, kuşları, her şeyi dönüştürmek için orada olacaktır. 
Bu talimatlarla çalışın. Sizi seviyoruz
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru