24.05.2019
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
12. DERS - E.F.T 2. AŞAMA EĞİTİMİ KİLO VERMEKLE İLGİLİ MUCİZE SESLERLE OLAN TEKNİĞİMİZ...  

12. DERS
BU TEKNİKLE KİLO VERME İLE İLGİLİ ÇALIŞMAMIZI BİTİRİYORUZ.
KİLO VERMEKLE İLGİLİ MUCİZE SESLERLE OLAN TEKNİĞİMİZ...

1- TEPE NOKTAMIZDA BAŞLIYORUZ TEPE NOKTAMIZIN OLDUĞU BÖLGEYE 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK ALTTAKİ CÜMLELERİ SÖYLÜYORUZ

HER BİR ORGANIMIN ,HER BİR HÜCREMİN SEVGİLİ RUHU,ZİHNİ, BEDENİ ,SİZİ SEVİYORUM.
LÜTFEN METABOLİZMA HIZINIZI ARTIRIN.YAĞ YAKIN.AĞIRLIĞIMI AZALTMA GÜCÜNE SAHİPSİNİZ.METABOLİZMA HIZINIZI ARTIRIN.İYİ BİR İŞ ÇIKARIN .TEŞEKKÜR EDERİM, TEŞEKKÜR EDERİM TEŞEKKÜR EDERİM.

2- İKİ GÖĞSÜMÜZÜN ORTASINA TÜMUS BEZİMİZİN OLDUĞU BÖLGEYE 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK ALTTAKİ CÜMLELERİ SÖYLÜYORUZ.
VONG AR HONG UN SEVGİLİ RUHU ZİHNİ BEDENİ ,SENİ SEVİYORUM.SEN HÜCRESEL TİTREŞİMİ UYARABİLİR VE BEDENİMİN HER BİR ORGANIN VE HER BİR HÜCRESİNİN METABOLİZMASINI HIZLANDIRABİLİRSİN.LÜTFEN İYİ BİR İŞ ÇIKAR. TEŞEKÜR EDERİM, TEŞEKKÜR EDERİM, TEŞEKKÜR EDERİM

3- RESİMDE GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ K16 NOKTALARINA 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE İKİ NOKTAYA DA VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK VONGGGGGG SÖYLÜYORUZ. EN AZ 10 VURUŞ

4- RESİMDE GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ ZİGONG NOKTALARINA 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE İKİ NOKTAYA DA VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK ARRRRRRR SÖYLÜYORUZ. EN AZ 10 VURUŞ

5- RESİMDE GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ K16 NOKTALARINA 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE İKİ NOKTAYA DA VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK HONGGGGGGG SÖYLÜYORUZ. EN AZ 10 VURUŞ

6- ŞİMDİ TEPE NOKTAMIZA GEÇİYORUZ 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK ALTTAKİ CÜMLELERİ SÖYLÜYORUZ.
HER BİR ORGANIMIN VE HÜCREMİN SEVGİLİ RUHU, ZİHNİ,BEDENİ,SİZİ SEVİYORUM .LÜTFEN METABOLİZMA HIZINIZ ARTIRIN.YAĞ YAKIN. KİLO VERMEME YARDIMCI OLMALARI İÇİN ENDOKRİN SİSTEMİMİN YANİ TÜM SİSTEMLERİMİN İŞLEVLERİNİ DÜZENLEYİN .TEŞEKKÜR EDERİM TEŞEKKÜR EDERİM, TEŞEKKÜR EDERİM…

7-RESİMDE GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ K16 NOKTALARINA 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE İKİ NOKTAYA DA VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK SAN SAN CİO LEO BA YO VO SÖYLÜYORUZ. 3 KEZ.

8- RESİMDE GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ REN 6 NOKTASINA 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK SAN SAN CİO LEO BA YO VO SÖYLÜYORUZ. 3 KEZ.

9- RESİMDE GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ ZİGONG NOKTALARINA 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE İKİ NOKTAYA DA VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK SAN SAN CİO LEO BA YO VO SÖYLÜYORUZ. 3 KEZ.

10- RESİMDE GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ REN 6 NOKTASINA 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK SAN SAN CİO LEO BA YO VO SÖYLÜYORUZ. 3 KEZ.

11- RESİMDE GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ REN 4 NOKTASINA 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK SAN SAN CİO LEO BA YO VO SÖYLÜYORUZ. 3 KEZ.

12-RESİMDE GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ REN 3 NOKTASINA 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK SAN SAN CİO LEO BA YO VO SÖYLÜYORUZ. 3 KEZ.

13-RESİMDE GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ ST 30 NOKTALARINA 5 PARMAĞIMIZI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU BÖLGEYE İKİ NOKTAYA DA VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK SAN SAN CİO LEO BA YO VO SÖYLÜYORUZ. 3 KEZ.

14- ŞİMDİ 2 DAKİKA BOYUNCA DERİN NEFES ALIN VERİN TÜM BEDENİNİZN GEVŞEMESİNE İZİN VERİN VE İÇİNİZDEN ŞUNU SÖYLEYİN İLAHİ KOŞULSUZ SEVGİ ENERJİSİ İLE DOKULARIMDAKİ, HÜCRELERİMDEKİ YAĞLARIN YAKILMASINA NİYET EDİYORUM. SEVGİ ENERJİSİ İLE DOKULARINIZDAKİ, HÜCRELERİNİZDEKİ YAĞLARIN YAKILDIĞINI HAYAL EDİN.BEDENİNİZİN GİDEREK İNCELDİĞİNİ HAYAL EDİN.
ÇALIŞMA SONA ERDİĞİNDE MİNNETTARLIĞINIZI İFADE EDİN 
TEŞEKKÜR EDERİM 3 KEZ
GÜNDE 3 KEZ PRATİK YAPIN.


Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru