24.05.2019
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
E.F.T 2. AŞAMA EĞİTİMİ 3.DERS -BOLLUK BEREKET VE PARA İL İLGİLİ E.F.T ÇALIŞMASI  
3. DERS ( BOLLUK BEREKET VE PARA İLE İLGİLİ E.F.T VE U.L.F.T TEKNİKLERİ EĞİTİMİ) 
DEĞERLİ DOSTLAR BU TEKNİĞİMİZİ YATMADAN ÖNCE YAPIYORUZ. GÜN İÇERİSİNDE DE 3 KEZ YAPABİLİRİZ. TÜM OLUMSUZ DÜŞÜNME RAHATSIZLIĞINI İYİLEŞTİRECEK MUCİZEVİ TEKNİĞİMİZ. 
1-RAHATSIZ EDİLMEYECEĞİNİZ BİR YER SEÇİN.BAŞINIZI ARKAYA DOĞRU RAHATÇA DAYAYABİLECEĞİNİZ BİR SANDALYEYE OTURUN.
 2- GÖZLERİNİZİ KAPAYIN VE BİR SÜRE KONTROL ALTINA ALMAYA ÇALIŞMADAN SOLUK ALIP VERİŞİNİZİ İZLEYİN.ZİHNİNİZE VE TÜM VÜCUDUNUZA DOĞRU YAYILMAYA BAŞLAYAN GEVŞEMEYİ GİTTİKÇE ARTARAK HİSSEDİN. 
3- DİYAFRAMINIZI AŞAĞIYA DOĞRU İTEREK BURUNDAN DERİN BİR NEFES ALIN.ALDIĞINIZ SOLUKLA MİDE KASLARINIZIN GEVŞEDİĞİNİ HİSSEDERKEN ŞUURUNUZUN BU RAHATLIĞI KAFANIZDA DA HİSSETMESİNE İZİN VERİN…BUNU ÜÇ KEZ TEKRARLAYIN VE HER SEFERİNDE BIRAKIN ŞUURUNUZ VÜCÜDUNUZA VE ZİHNİNİZE DOĞRU YAYILIP GİDEN GEVŞEMEYİ HİSSETSİN…
 4-BEDENİNİZ İYİCE GEVŞEDİKTEN SONRA A- başın tepe noktasına vuruşlar yaparak (TÜM PARMAKLARI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU NOKTAYA BİRLEŞTİRDİĞİNİZ PARMAK UÇLARIYLA SÜREKLİ VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK DÜŞÜNCELERİMDEN SORUMLUYUM . 3 KEZ TEKRAR EDİYORUZ.
 B- alnın ortasına vuruşlar yaparak(İŞARET PARMAĞINI –ORTA PARMAĞI VE YÜZÜK PARMAĞINI BİRLEŞTİREREK BU NOKTAYA BİRLEŞTİRDİĞİNİZ PARMAK UÇLARIYLA SÜREKLİ VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK. ARTIK ANLIYORUM Kİ HAYATSAL ÇEVREM DÜŞÜNCE TOHUMLARIM İÇİN BİR TARLADIR.YÜKSEK BENLİĞİM TÜM OLUMSUZLUKLARI DÜŞÜNCELERİMDEN ALACAKTIR. C-KK- KÖPRÜCÜK KEMİĞİ NOKTASI yine ayni şekilde vuruşlar yaparak sesli olarak alttaki cümleyi söylüyoruz. ZİHNİM HER TÜRLÜ OLUMSUZ DÜŞÜNCEYE KARŞI UYANIK BULUNACAKTIR. D- TİMÜS NOKTASINA yine ayni şekilde vuruşlar yaparak sesli olarak alttaki cümleyi söylüyoruz. BU ANDAN İTİBAREN OLUMSUZ DÜŞÜNCE BENİM İÇİN YAPANCIDIR. E- başın tepe noktasına vuruşlar yaparak (TÜM PARMAKLARI BİRLEŞTİREREK PARMAK UÇLARIYLA BU NOKTAYA BİRLEŞTİRDİĞİNİZ PARMAK UÇLARIYLA SÜREKLİ VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK. YÜKSEK BENLİĞİMİN HAKİMİYETİ ALTINDA OLUMSUZ DÜŞÜNMEKTEN KORUNACAĞIM.BU OLUMSUZ DÜŞÜNCECLER BİREYLERDEN GELSİNYA DA BİR GRUPTAN GELSİN BENİ ETKİLEYEMEZ.YÜKSEK BENLİĞİMİN KUDRETİ BENİ SARACAK VE BİR DAHA ASLA OLUMSUZ DÜŞÜNCELERDEN ETKİLENMEYECEĞİM. BU SÖZLERİ SÖYLEDİKTEN SONRA YİNE 2 DAKİKA BOYUNCA DERİN NEFES ALIP VERİYORUM TÜM BEDENİMİZİN GEVŞEMESİNE İZİN VERİYORUZ VE TEKNİĞİ BİTİRİYORUZ.
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru