24.05.2019
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
E.F.T 2. AŞAMA EĞİTİMİ 11.DERS -BOLLUK BEREKET VE PARA İL İLGİLİ E.F.T ÇALIŞMASI  
11.DERS BOLUK BEREKET E.F.T UYGULAMASI KISA SERİ
 1- KN – KARATE NOKTASI, UYGULAMAMIZA KARATE KESME NOKTASINDAN BAŞLIYORUZ. İŞARET PARMAĞINI –ORTA PARMAĞI VE YÜZÜK PARMAĞINI BİRLEŞTİREREK KARATE KESME NOKTASINA BU BİRLEŞTİRDİĞİNİZ PARMAK UÇLARIYLA SÜREKLİ VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK BU KURULUM CÜMLESİNİ SÖYLÜYORUZ.. KURULUM CÜMLESİNİ 3 KEZ VURUŞLARLA BİRLİKTE TEKRAR EDİYORUZ. KURULUM CÜMLESİ: KURULUM CÜMLESİ KARATE KESME NOKTASINA VURUŞLAR YAPILARAK 3 KEZ SÖYLENİR. Evren BOLLUK içinde. Evrenin Bolluğu bana akıyor. Para bana çoğalarak geliyor. İhtiyacım olan her şeyi ihtiyacım olduğu anda evren bana verir. Ben çok parayı hak ediyorum. Ben çok paraya layığım. SONRA DERSLERDE GÖRDÜĞÜMÜZ VURUŞ NOKTALARINA SIRASIYLA PARMAK UÇLARIYLA VURUŞLAR SERİSİNE GEÇİYORUZ 2- başın tepe noktasına vuruşlar yaparak (İŞARET PARMAĞINI –ORTA PARMAĞI VE YÜZÜK PARMAĞINI BİRLEŞTİREREK BU NOKTAYA BİRLEŞTİRDİĞİNİZ PARMAK UÇLARIYLA SÜREKLİ VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK… Evrenin bana vermek istediği tüm bolluk ve bereketi ayırım yapmaksızın olduğu gibi kabul ediyor ve istiyorum.
 2a – alnın ortasına vuruşlar yaparak(İŞARET PARMAĞINI –ORTA PARMAĞI VE YÜZÜK PARMAĞINI BİRLEŞTİREREK BU NOKTAYA BİRLEŞTİRDİĞİNİZ PARMAK UÇLARIYLA SÜREKLİ VURUŞLAR YAPARAK SESLİ OLARAK… Bu bilinç ve sorumlulukla onu paylaşmak için elimden geleni yapacağım. 
2b - KB (KAŞIN BAŞLANGIÇ NOKTALARI )- Hem sağ hem sol kaşın başlangıç noktalarına vuruşlar yaparken aşağıdaki cümleyi sesli olarak söylüyoruz.(sağ kaşımızın başlangıç noktası na sağ işret parmağı ve orta parmak birleştirirerek – sol kaşımızın başlangıç noktasına sol işaret parmağı ve orta parmak birleştirilerek vuruşlar yapıyoruz. Çok parayı hak ediyorum. Çok paraya layığım. 
3- GU- GÖZ UCU NOKTASINA yine ayni şekilde vuruşlar yaparak sesli olarak alttaki cümleyi söylüyoruz. Ben çok zengin olmayı hak ediyorum. 
4-GA – GÖZ ALTI NOKTASINA yine ayni şekilde vuruşlar yaparak sesli olarak alttaki cümleyi söylüyoruz. Ben çok zengin olmaya layığım.
 5- BA- BURUN ALTI NOKTASI yine ayni şekilde vuruşlar yaparak sesli olarak alttaki cümleyi söylüyoruz… Para bana sevgiyle geliyor. 
6-ÇN – ÇENE NOKTASI yine ayni şekilde vuruşlar yaparak sesli olarak alttaki cümleyi söylüyoruz… Ben parayı sevgiyle alıyorum. 
7- KK- KÖPRÜCÜK KEMİĞİ NOKTASI yine ayni şekilde vuruşlar yaparak sesli olarak alttaki cümleyi söylüyoruz… Çok zengin ve bolluk içinde yaşamak benim en doğal hakkım.
 8-KA – KOLTUK ALTI NOKTASI yine ayni şekilde vuruşlar yaparak sesli olarak alttaki cümleyi söylüyoruz… Şimdi, tüm zihnimde harika şeyler olacağını hayal ediyor ve biliyorum. 
9- KC – KARACİĞER NOKTASI yine ayni şekilde vuruşlar yaparak sesli olarak alttaki cümleyi söylüyoruz… Ben harika bir insanım ve her iyi şeyi hak ediyorum. Ben mutlu bir insanım ve her güzellik beni buluyor. Ben iyi bir insanım ve tüm doğru şeyler şimdi bana geliyor Bilinçaltımın iyileştirici gücünü açığa çıkartıyorum. Tüm enerjim pozitife dönüyor. Tüm doğru adımları atıyorum. Bilinçaltıma ve ruhuma güveniyor ve onların rehberliğine inanıyorum. Şükürler olsun Allahim
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru